Apple 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular - Tablet - 32 GB - 9.7" IPS (2048 x 1536) - 4G - rose gold

Apple 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular - Tablet - 32 GB - 9.7" IPS (2048 x 1536) - 4G - rose gold
3 697,18 zł Brutto
Ilość

Stan
Nowy produkt
Marka
APPLE
Indeks
MLYJ2FD/A-MC
W magazynie
3 produkty/ów
Typ produktu
Tablet
Opis produktu
Apple 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular - tablet - 32 GB - 9.7" - 3G, 4G
Procesor
Apple A9X - 64 bity
Wyświetlacz
9.7" IPS TFT - LED backlight - 2048 x 1536 (264 ppi) - wielodotykowy
Pamięć
32 GB
Kolor
Różowe złoto
Czas pracy baterii
Do 10 godzin
Wymiary (szer./głęb./wys.)
16.95 cm x 0.61 cm x 24 cm
Waga
444 g
Klasyfikacja stanu wizualnego
Grade N: Sprzęt fabrycznie nowy/ w oryginalnym pudełku - z gwarancją producenta.
Gwarancja
1Y
3 697,18 zł Brutto
Ilość


iPad Pro jest bezkompromisową wizją komputera stworzonego na dzisiejsze czasy. Ma więcej mocy niż większość przenośnych pecetów. I nawet wyjątkowo skomplikowane zadania pozwala wykonywać w naturalniejszy i bardziej bezpośredni sposób: dotykasz ekranu, machasz na jego powierzchni czy zwyczajnie piszesz jak tradycyjnym ołówkiem. A przy tym iPad Pro jest o wiele lżejszy niż jakikolwiek laptop. Dlatego iPad Pro to niesamowicie wydajne, wszechstronne urządzenie mobilne. Procesor A9X o 64-bitowej architekturze daje iPadowi Pro moc potrzebną, by z łatwością robić rzeczy zarezerwowane kiedyś dla stacji roboczych i komputerów osobistych. Nie mówiąc już o zadaniach, których żaden pecet nawet nie próbowałby się podjąć. Co niezwykłe, mimo tak ogromnej, przełamującej technologiczne bariery mocy, wydajność energetyczna procesora A9X pozwala na wiele godzin pracy bez doładowywania baterii.
 • Widoczny postęp
 • Kolory jak w kinie
 • Wszystko widać w najlepszym świetle - niezależnie od oświetlenia
 • Z której strony nie patrzeć, świetnie słychać
 • Przy nim laptopy dostają zadyszki
 • Uchwycisz każdy detal - w najdrobniejszym szczególe
 • Mocny - i mocno poręczny
 • Touch ID - hasło to Ty
 • Wi-Fi i 4G LTE - szybka łączność bezprzewodowa
 • Apple SIM - niezastąpiony towarzysz podróży
 • Widoczny postęp
  O niezwykłości iPada decyduje przede wszystkim jego wyświetlacz. A dokładniej sposoby interakcji z treścią za pośrednictwem technologii Multi-Touch oraz niesamowita jakość wyświetlanych obrazów. Stworzono więc doskonalszą wersję wyświetlacza Retina. iPad Pro 9,7 cala - to niesamowicie jasny i odbijający bardzo mało światła tablet.
 • Kolory jak w kinie
  iPad Pro 9,7 cala korzysta z tej samej przestrzeni kolorów, co cyfrowy przemysł filmowy. A szersza gama zapewnia większe nasycenie barw. Kolory są więc żywsze, bliższe rzeczywistym i zwyczajnie piękniejsze.
 • Wszystko widać w najlepszym świetle - niezależnie od oświetlenia
  Użytkownicy uwielbiają korzystać z iPadów zawsze i wszędzie. Dlatego iPada Pro 9,7 cala wyposażono w wyświetlacz True Tone. Ma on zaawansowany czterokanałowy czujnik oświetlenia zewnętrznego automatycznie dopasowujący odcień i intensywność obrazu do natężenia światła w otoczeniu. A to oznacza jeszcze bardziej naturalne i komfortowe czytanie, porównywalne z patrzeniem na zadrukowany papier.
 • Z której strony nie patrzeć, świetnie słychać
  Wysokiej jakości głośniki umieszczone we wszystkich czterech narożnikach iPada Pro zapewniają szeroką gamę dźwięków o nadzwyczajnej głębi i bogactwie akustycznych szczegółów. Niezależnie od tego, jak trzymasz iPada, najwyższe częstotliwości są automatycznie kierowane do pary głośników znajdującej się aktualnie na górze. W efekcie, kiedy grasz w grę albo oglądasz film, dźwięki pochłaniają Cię bez reszty.
 • Przy nim laptopy dostają zadyszki
  Procesor A9X o 64-bitowej architekturze daje iPadowi Pro moc potrzebną, by z łatwością robić rzeczy zarezerwowane kiedyś dla stacji roboczych i komputerów osobistych. Nie mówiąc już o zadaniach, których żaden pecet nawet nie próbowałby się podjąć. Co niezwykłe, mimo tak ogromnej, przełamującej technologiczne bariery mocy, wydajność energetyczna procesora A9X pozwala na wiele godzin pracy bez doładowywania baterii.
 • Uchwycisz każdy detal - w najdrobniejszym szczególe
  iPad Pro ma dwie znakomite kamery: przednią i tylną. iPad Pro 9,7 cala ma zaawansowaną 12-megapikselową kamerę iSight, która pozwala rejestrować wideo w formacie 4K, wideo poklatkowe w trybie 240 kl./s oraz zdjęcia Live Photos. To także pierwszy iPad z lampą błyskową True Tone, dzięki której odcień skóry wygląda zawsze dobrze, niezależnie od oświetlenia. Z drugiej strony iPad Pro również ma wiele do zaoferowania. Układ optyczny w przedniej kamerze FaceTime HD powoduje, że rozmówcy uczestniczący w połączeniach wideo mają wrażenie, jakby rozmawiali w realu. A 5-megapikselowa kamera FaceTime HD iPada Pro 9,7 cala z technologią Retina Flash i True Tone pozwala robić jeszcze lepsze selfie.
 • Mocny - i mocno poręczny
  Choć iPad Pro oferuje możliwości zarezerwowane dotąd dla pecetów, jest lżejszy niż jakikolwiek komputer. iPad Pro 9,7 cala to potężna wydajność ukryta w urządzeniu ważącym tak niewiele. Z kolei dzięki aluminiowej obudowie unibody iPady wyjątkowo pewnie trzyma się w dłoni.
 • Touch ID - hasło to Ty
  Dzięki technologii Touch ID iPad Pro zmienia Twój odcisk palca w hasło, którego nie musisz pamiętać. Odblokujesz swoje urządzenie jednym dotknięciem, ale to nie wszystko: Touch ID można też wygodnie używać do bezpiecznych zakupów w iTunes, iBooks i App Store.
 • Wi-Fi i 4G LTE - szybka łączność bezprzewodowa
  iPad Pro może łączyć się z szybkimi sieciami Wi-Fi i komórkowymi, pozwalając przeglądać Internet, streamować filmy i udostępniać dokumenty praktycznie z dowolnego miejsca na świecie. iPad Pro Wi-Fi + Cellular umożliwia łatwe nawiązywanie połączeń telefonicznych i rozmów FaceTime - a nawet tworzenie hotspota - bez konieczności rozszerzania posiadanego planu taryfowego. A iPad Pro 9,7 cala oferuje także technologię 4G LTE Advanced umożliwiającą szybsze połączenia w sieciach komórkowych.
 • Apple SIM - niezastąpiony towarzysz podróży
  Wszystkie modele iPada Wi-Fi + Cellular są oferowane bez SIM-locka, więc w każdej chwili można załadować kartę SIM, aby połączyć się z siecią. Łatwo jest więc wykupić plan taryfowy na transmisję danych w sieci komórkowej poza granicami własnego kraju - bezpośrednio na iPadzie i bez długoterminowych zobowiązań. Szczęśliwych podróży!