SŁUCHAWKI NAUSZNE GENESIS ARGON 200 Z MIKROFONEM CZARNE

SŁUCHAWKI NAUSZNE GENESIS ARGON 200 Z MIKROFONEM CZARNE

57,81 zł Brutto
Ilość

Marka
GENESIS
Indeks
WA147
W magazynie
10 produkty/ów
Gwarancja
24 miesiące
57,81 zł Brutto
Ilość


GENESIS ARGON 200 Czarne 

SŁUCHAWKI Z MOCĄ
Genesis Argon 200 to słuchawki, które łączą w sobie dobrą jakość dźwięku, moc oraz tak bardzo cenioną w rozgrywkach czułość mikrofonu. Dodatkowo zestaw cechuje się efektownym wykończeniem, które nadaje mu charakteru i sprawia, że każdy użytkownik czuje się w nich jak profesjonalny gracz. 

DUŻE PRZETWORNIKI
Argon 200 zapewniają bardzo dobrą jakość dźwięku, która jest niezwykle istotna podczas gry. Za jak najlepsze i najpełniej odzwierciedlające wydarzenia z wirtualnego świata brzmienie odpowiadają wysokiej jakości duże 50-milimetrowe przetworniki oraz parametry takie jak dynamika na poziomie 96 dB czy impedancja na poziomie 32 omów. 

CZUŁY MIKROFON
Zestaw słuchawkowy wyposażony jest w wysokiej jakości czuły mikrofon z funkcją redukcji szumów. Dzięki niemu komunikacja z zespołem lub zwykła rozmowa przez komunikator nie będzie ograniczana przez jakiekolwiek szumy.

KONTROLA
Umieszczony na przewodzie słuchawek Argon 200 kontroler umożliwia regulację głośności dźwięku, co pozwala na dostosowanie intensywności dźwięku do aktualnych potrzeb. To zastosowanie podkreśla gamingowy charakter słuchawek. Teraz nie trzeba już przerywać rozgrywki by dopasować potrzebne parametry do swoich oczekiwań.

TRWAŁY PRZEWÓD W OPLOCIE
W Argon 200 znajdziemy długi na 2 metry kabel w tekstylnym oplocie. Takie rozwiązanie sprawia, że przewód nie plącze się i nie łamie, co znacznie wydłuża cykl życia urządzenia. Oplot jest ponadto stylowo wykończony, co stało się już jednym ze znaków rozpoznawczych marki Genesis. 

WYGODA I DESIGN
Słuchawki, oprócz szeregu funkcjonalności dźwiękowych, zostały zaprojektowane tak, aby dawały maksymalny komfort użytkowania. Duże nauszniki są wyposażone w miękkie pady obszyte skórą ekologiczną, a wnętrze pałąka wyściełane jest miękkim materiałem. Ponadto dla uzyskania nowoczesnego designu pałąk jest od zewnątrz obszyty ekoskórą. Takie rozwiązania, w połączeniu z nowoczesnym kształtem, nadają Argon 200 wyjątkowego gamingowego charakteru. 

Typ słuchawek Nauszne
System audio Stereo
Regulacja głośności Na przewodzie
Podświetlenie Nie
Wibracje Nie
Pasmo przenoszenia słuchawek 20 - 20000 Hz
Impedancja 32 Ohm
Dynamika głośników 96 dB
Mikrofon Tak
Mocowanie mikrofonu Na wysięgniku
Pasmo przenoszenia mikrofonu 100 - 10000 Hz
Czułość mikrofonu -38 dB
Komunikacja Przewodowa
Długość przewodu 200 cm
Oplot przewodu Oplot plastikowy
Złącza Mini Jack x2
Waga 240 g