Monitor SAMSUNG Widescreen SMS22A450 22" 1680x1050

Poleasingowy monitor SAMSUNG Widescreen SMS22A450. Przekątna wyświetlacza 22 cale, rozdzielczość matrycy 1680x1050. Produkt poleasingowy klasa A.

295,20 zł Brutto
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

Stan
Używane
Marka
TRANSCEND
Indeks
J04
W magazynie
1 produkt
Model
SMS22A450
Seria
WIDESCREEN
Rozdzielczość matrycy
1680x1050
Przekątna wyświetlacza
22"
Klasyfikacja stanu wizualnego
Grade A: Sprzęt w pełni działający posiadający normalne ślady użytkowania, ryski i zadrapania po znacznikach firmowych (znaczniki antykradzieżowe).
Gwarancja
12 miesięcy
295,20 zł Brutto
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie


Monitor SAMSUNG Widescreen SMS22A450 22" 1680x1050 

Samsung Business Monitor SA450 to idealny wybór dla profesjonalnych firm, które chcą zwiększyć ogólną efektywność operacyjną, jednocześnie zwiększając wydajność i produktywność pracowników. Te wysokowydajne monitory są specjalnie zaprojektowane do pracy w ekstremalnie trudnych warunkach, zapewniając użytkownikom ergonomiczne funkcje, które zmniejszają zmęczenie. Nowa linia jest również urodzonym urządzeniem wielozadaniowym i może pracować wydajniej przy niższym zużyciu energii. Niezależnie od tego, czy korzystasz z profesjonalnych usług, branży finansowej czy szkolnictwa wyższego, nowy SA450 Samsunga zmieni sposób, w jaki Ty i Twoi pracownicy prowadzicie działalność.WYGODNA REGULACJA WYSOKOŚCI, NACHYLENIA I PERSPEKTYWY

monitora Monitor Samsung LED Business Monitor SA450 został zaprojektowany w celu zwiększenia wydajności pracy, zapewniając dostosowane do indywidualnych potrzeb doświadczenie dzięki wyborowi ustawień przeglądarki. Stojak o regulowanej wysokości zapewnia, że ​​ekran zawsze można ustawić na optymalnym poziomie oczu, co poprawia wrażenia wizualne, a jednocześnie pomaga utrzymać postawę ciała widza. Inne funkcje obejmują możliwości pochylania i obracania, które nie tylko zwiększają poziom komfortu, ale także wprowadzają nowe sposoby pracy. Monitor SA450 może obracać się o 90 stopni, umożliwiając bardziej odpowiedni widok w zależności od pracy. Dzięki Samsung LED Business Monitor SA450 możesz teraz wygodnie i wydajnie osiągać niesamowite wysokości.MAKSYMALIZUJ PRZESTRZEŃ ROBOCZĄ DZIĘKI WYDAJNEMU ODŁĄCZANEMU ADAPTEROWI

Jeśli potrzebujesz monitora roboczego, który efektywnie wykorzystuje przestrzeń biurową, to Samsung LED Business Monitor SA450 to idealny wybór. Posiada innowacyjny, nowy odłączany adapter, który pozwala na łatwe przenoszenie i instalację monitora. Od fizycznego przeniesienia monitora z uchwytem do przenoszenia do szybkiego montażu, SA450 jest gotowy do zapewnienia wydajnej i czystej przestrzeni roboczej. SA450 jest również wyposażony i przygotowany dla Ciebie jako uchwyt ścienny VESA, zapewniający monitor wielopunktowy lub naścienny. Zoptymalizowanie powierzchni biurowej można teraz łatwo osiągnąć dzięki Samsung LED Business Monitor SA450.CIESZ SIĘ OSZCZĘDNOŚCIĄ ENERGII DZIĘKI LEKKIEMU WYŚWIETLACZOWI LED LEKKI MONITOR
LED Business Business SA450 firmy Samsung zapewnia kolejną oszczędność energii dzięki niskim poziomom zużycia. Ta redukcja energii pomaga zarówno finansowym, jak i środowiskowym aspektom działalności i jest ważną częścią każdej pracy. Monitor LED Business Monitor SA450 jest również wyjątkowo lekki i redukuje problemy związane z transportowaniem monitorów, a jest tylko jednym ze sposobów, w jaki Samsung pomaga ulepszyć środowisko pracy.

ZIELONE Z ADAPTEREM SAMSUNG ON OFF 0W
Ostateczna oszczędność energii została stworzona przez Samsunga dzięki nowemu trybowi adaptera On On. Po prostu przesuwając przełącznik mechaniczny znajdujący się na monitorze Samsung LED Business SA450, możesz zmniejszyć moc wyjściową energii, nie korzystając z monitora aż do niesamowitych 0 watów. Konwencjonalne tryby gotowości zmniejszają moc wyjściową do około 1 W, ale SA450 idzie o jedno miejsce dalej, aby uzyskać lepsze rezultaty. Pomaga to zminimalizować zarówno wpływ na środowisko, jak i koszty operacyjne, i jest tylko kolejnym krokiem firmy Samsung w tworzeniu bardziej ekologicznego środowiska.

OCZYŚĆ BIURKO ZA POMOCĄ ZESTAWU KABLI FIRMY SAMSUNG.
Czyste i czyste miejsce pracy ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o profesjonalizm w pracy. Dlatego monitor Samsung LED Business Monitor SA450 jest wyposażony w układ kabli. Wygodnie organizuje kable przychodzące z monitora do prostego zestawu wzdłuż podstawy i pomaga zminimalizować bałagan wokół ekranu. Z Samsung LED Business Monitor SA450 możesz wreszcie cieszyć się czystym miejscem pracy, w którym irytujące kable są trzymane poza zasięgiem wzroku.

PROJEKT MONITORA DOPASOWANY DO POTRZEB
biznesu Monitor LED Samsung Business SA450 został zaprojektowany w celu poprawy warunków pracy i wydajności. Wyposażony w przednie przyciski dotykowe, SA450 minimalizuje kosztowne błędy wykryte przy dużym użyciu, co jest częstym problemem w przypadku monitorów przycisków dotykowych. Co więcej, dzięki inteligentniejszemu projektowi użytkownicy mogą nadal korzystać z tych przycisków podczas montażu na ścianie, co może stanowić problem, gdy monitory wyposażone są w przyciski na panelu bocznym. Dodając do wrażenia wizualnego, SA450 ma wąską matową ramkę. Zmniejsza to dystrakcję wokół obszaru wyświetlania i zapewnia wrażenie wciągające i angażujące.

Zobacz także