Monitor DELL UltraSharp U2413 24"

Poleasingowy monitor DELL UltraSharp U2413 24". Przekątna wyświetlacza 24 cale, rozdzielczość matrycy 1920x1200. Produkt poleasingowy klasa A-.

578,10 zł Brutto
Ilość

Stan
Używane
Marka
DELL
Indeks
C27
W magazynie
7 produkty/ów
Model
U2413
Seria
UltraSharp
Rozdzielczość matrycy
1920x1200
Przekątna wyświetlacza
24"
Klasyfikacja stanu wizualnego
Grade A-: Sprzęt w pełni działający posiadający drobne zadrapania lub białe/ciemne plamki lub pojedyncze wypalone pixele. Obniżona cena! Okazja! Kompromis pomiędzy nieperfekcyjnym stanem wizualnym a znakomitą jakością sprzętu.
Gwarancja
12 miesięcy
578,10 zł Brutto
Ilość


Monitor DELL UltraSharp U2413 24"

Monitor Dell UltraSharp 24 U2413 z technologią PremierColor

W pracy wymagającej wiernego odwzorowania kolorów potrzebna jest doskonała rozdzielczość.
Znakomity monitor U2413 o przekątnej 61 cm (24") oferuje najnowsze technologie usprawniające precyzyjną obróbkę kolorów.

Pełne życia, realistyczne obrazy
Dzięki niezwykle precyzyjnemu odwzorowywaniu barw i wielu możliwościom połączeń - wydajny monitor Dell U2413 zapewnia wyjątkową szczegółowość obrazu, głębię kolorów i czas reakcji.
24-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920x1200: Korzystaj z wyjątkowej szczegółowości obrazu w trybie High-Definition oraz z większej powierzchni i możliwości wyświetlania na ekranie większej ilości treści.
Panoramiczne proporcje obrazu 16:9: Znakomity obraz w wysokiej rozdzielczości. Wszystko, co jest wyświetlane — wysoko wydajne aplikacje biznesowe, filmy, pliki wideo, strony internetowe — wygląda nadzwyczajnie.
Czas reakcji 6 ms (standardowo) od szarego do szarego: Szybsza reakcja zmniejsza efekt nakładania się klatek oraz smużenia przy szybko zmieniających się obrazach multimedialnych.

Warto mu się przyjrzeć
Współczynnik kontrastu dynamicznego 2 000 000:1 (maksymalnie): Korzystaj z doskonałej intensywności barw — głębokiej czerni i jaskrawej czerwieni, ostrego jak brzytwa obrazu i tekstu, niesamowitych kolorów oraz niezwykłej szczegółowości w obrazów ruchomych.
Technologia In-Plane Switching (IPS): Zapewnia niezrównaną spójność kolorów niezależnie od tego, czy pracujesz w pozycji siedzącej przed monitorem, czy stoisz dalej i patrzysz na niego pod kątem.

Niezrównany komfort
Monitor U2413 wyposażony jest w wiele funkcji, które sprawiają, że jest on łatwy do podłączenia i zapewnia wygodną pracę niezależnie od ilości czasu spędzanego przed ekranem.
Intuicyjne sterowanie: Wyświetlanym obrazem można z łatwością manipulować przy użyciu przełączników dotykowych.

Elastyczne opcje ustawień
Elastyczne opcje ustawień i mocowania: Dostosuj kąt patrzenia przy użyciu podstawy o regulowanej wysokości oraz możliwości odchylenia monitora w dwóch płaszczyznach — lub oszczędź cenne miejsce na biurku, odłączając ekran od podstawy i montując go na ścianie (zestaw do montażu na ścianie jest sprzedawany oddzielnie).

Zobacz także