Monitor EIZO FlexScan EV2436W 24" 1920x1200

Poleasingowy monitor EIZO FlexScan. Przekątna wyświetlacza 24 cale, rozdzielczość matrycy 1920x1200Produkt poleasingowy klasa A.

738,00 zł Brutto
Ilość

Stan
Używane
Marka
EIZO
Indeks
GHB
W magazynie
3 produkty/ów
Model
EV2436W
Seria
FlexScan
Rozdzielczość matrycy
1920x1200
Przekątna wyświetlacza
24"
Klasyfikacja stanu wizualnego
Grade A-: Sprzęt w pełni działający posiadający drobne zadrapania lub białe/ciemne plamki lub pojedyncze wypalone pixele. Obniżona cena! Okazja! Kompromis pomiędzy nieperfekcyjnym stanem wizualnym a znakomitą jakością sprzętu.
Gwarancja
12 miesięcy
738,00 zł Brutto
Ilość


Monitor EIZO FlexScan EV2436W 24" 1920x1200

Połącz się

Do podłączenia do komputerów podłączono trzy końcówki wejściowe. Dodatkowo gniazda USB i gniazda słuchawek / audio są wygodnie umieszczone z boku monitora.

złącza

Ergonomia - komfort wizualny zwiększający wydajność

Zdjęcia bez migotania

Ze względu na kontrolę jasności światła podświetlenia LED, niewielka liczba osób postrzega migotanie na ekranie, co powoduje zmęczenie oczu. Seria FlexScan EV wykorzystuje hybrydowy roztwór do regulowania jasności i sprawia, że ​​migotanie jest niewidoczne bez żadnych wad, takich jak utrata stabilności kolorów.

TUV niskie światło niebieskie i nie migotanieStefan Hartter, Dyrektor ds. Kalibracji i Konserwacji w TÜV Rheinland Japan, powiedział: "Pomierzyliśmy monitory EIZO FlexScan EV Series o różnych poziomach jasności i trybach wyświetlania (moc światła niebieskiego, długość fali itp.) Potwierdziliśmy, że seria FlexScan EV jest naprawdę pozbawiony migotania i zapewnia przyjemne obrazy nawet w środowiskach o małej jasności ".

 

Panel IPS dla jasnego widoku ze wszystkich stron

Panel przełączania IPS (kąt przełączania w płaszczyźnie) ma 178 ° kąt widzenia, dzięki czemu ma minimalną zmianę kontrastu i odcienia podczas oglądania od środka. Dzięki temu idealnie nadaje się do pomieszczeń handlowych lub innych środowisk wielomonitorowych.
 

Nieustanne Oczy

Aby uniknąć zmęczenia oczu, czujnik jasności Auto EcoView wykrywa zmiany jasności otoczenia, które mają miejsce przez cały dzień i automatycznie dostosowuje ekran do idealnego poziomu jasności. Auto EcoView zmniejsza moc o prawie 40% w porównaniu z monitorem przy maksymalnej jasności.

Auto EcoView

Regulowana do zaledwie 0,2% maksymalnej jasności

W słabo oświetlonym środowisku pracy monitor o niskich ustawieniach jasności będzie bardziej wygodny w użyciu. Ten monitor jest wyposażony w podświetlenie LED, które umożliwia dostosowanie jasności do zaledwie 0,2% (około 0,6 cd / m 2 ). Z typowymi podświetleniami CCFL najniższe, które można dostosować, byłoby o wiele jaśniejsze 20%.niska jasność


Zaprogramowane tryby optymalnego wyświetlania

Pięć ustawień predefiniowanych (w tym dwa z regulowanymi przez użytkownika ustawieniami) zapewnia zawsze odpowiednie ustawienie dla dowolnej aplikacji. Tryby można przełączać jednym naciśnięciem przycisku lub automatycznie przy użyciu dołączonego programu ScreenManager Pro do oprogramowania LCD.

 

Tryb papieru i filtr EyeCare zmniejszają zmęczenie oczu

Ustawienie trybu papieru symuluje wygląd wydrukowanego papieru i zapobiega powstawaniu zmęczenia przy czytaniu dokumentów. Jeśli jest używany z filtrem EyeCare (dostępny z dołączonym oprogramowaniem ScreenManager Pro), można zastosować dowolny z kilku filtrów, przypominających różne typy papieru. Można dostosować gęstość wzorów filtra, aby zapewnić maksymalny komfort oglądania.
tryb papieru


Gładkie odtwarzanie ruchomych obrazów

Obwód sterowania przekroczeniem redukuje czas reakcji szarości do szarości do zaledwie 6 ms, aby zapewnić, że ruchome obrazy są czyste i ostre.

Środowisko - oszczędność energii dzięki zmniejszeniu śladu ekologicznego

Diody LED - mniej energii, dłuższe życie

W porównaniu z konwencjonalnymi podświetleniami CCFL diody LED dłużej trwają i zużywają mniej energii. Są one również rtęciowe, aby mieć minimalny wpływ na środowisko, gdy zostaną ostatecznie usunięte.
mniej energii, dłuższego życia

Zmniejszyć moc nawet o 30%

Nowa funkcja zwana EcoView Optimizer 2 oszczędza energię nawet o 30%, zmniejszając jasność podświetlenia i zwiększając zysk. Aby zachować jakość obrazu, program EcoView Optimizer 2 zwiększa zyski z ekranem składającym się głównie z ciemnej treści, ponieważ towarzyszące zmniejszenie jasności jest prawie niewyobrażalne.

Czujnik obecności oszczędności energii

Czujnik obecności EcoView Sense 2 monituje monitora, aby przejść do trybu oszczędzania energii, gdy jest nieobecny, a następnie włącz go ponownie po powrocie. To nawet działa w konfiguracji wielu monitorów, więc wszystkie monitory pozostają włączone, gdy jesteś przy biurku.
 

Zgodność z międzynarodowymi etykietami

FlexScan EV2436W jest jednym z pierwszych monitorów, które przekazują certyfikowane ekrany TCO 6.0. Ta nowa etykieta wzmacnia kryteria dotyczące stosowania chlorowcowanych i niehalogenowanych substancji. Jest również zgodny z innymi rygorystycznymi międzynarodowymi etykietami ergonomii i oszczędności energii, takich jak EPA Energy Star i EPEAT Gold.
TCOGwiazda energiiElgonomiaepeat złote logo

Gospodarka - niższy całkowity koszt posiadania

Gwarancja 5-letnia

5-letnia gwarancja producenta obejmuje wszystkie elementy, w tym panel LCD zapewniający długą żywotność. Ta gwarancja jest 2-letnia lub 67% dłużej niż standardowa 3-letnia gwarancja większości marek monitorów, co znacznie obniża koszty eksploatacji.

5-letnia gwarancja

Zero jasnych pikseli

Zerowa politykaEIZO gwarantuje, że ten produkt będzie wolny od jasnych subpikseli przez sześć miesięcy od daty zakupu dla zakupów dokonanych w dniu 1 września 2015 roku lub później.

Szczegółowe informacje na ten temat zawiera nasza strategia Bright Pixel.

Dopasowanie koloru

EasyPIXKalibracja sprzętowa za pomocą opcjonalnego programu EIZO EasyPIX

EIZO EasyPIX to rozwiązanie do kalibracji sprzętu, które bezpośrednio dostosowuje ustawienia kolorów monitora w celu zapewnienia przewidywalnego koloru. EasyPIX jest sprzedawany oddzielnie i składa się z oprogramowania i czujnika kolorów EIZO EX2.
Pliki do pobrania

EIZO_FlexScan_EV23x6W__EV24x6W_-

b2c3fd6c0265d538cc021334f1043f5d5dde9729d981502c684e08cb

Pliki do pobrania (2.57M)