Monitor SAMSUNG S24C650 24" 1920x1200

Poleasingowy monitor SAMSUNG S24C650. Przekątna wyświetlacza 24 cale, rozdzielczość matrycy 1920x1200. Produkt poleasingowy klasa A-.

528,90 zł Brutto
Ilość

Stan
Używane
Marka
TRANSCEND
Indeks
ILC
W magazynie
3 produkty/ów
Model
S24C650
Seria
SAMSUNG
Rozdzielczość matrycy
1920x1200
Przekątna wyświetlacza
24"
Klasyfikacja stanu wizualnego
Grade A-: Sprzęt w pełni działający posiadający drobne zadrapania lub białe/ciemne plamki lub pojedyncze wypalone pixele. Obniżona cena! Okazja! Kompromis pomiędzy nieperfekcyjnym stanem wizualnym a znakomitą jakością sprzętu.
Gwarancja
12 miesięcy
528,90 zł Brutto
Ilość


Monitor SAMSUNG S24C650 24" 1920x1200

W skrócie
Nasza seria SE650 stanowi przyjazne dla środowiska i przyjazne dla użytkownika rozwiązanie monitorów biurowych dla Twojej firmy. Ten 24-calowy monitor przeznaczony jest do zastosowań, które wymagają lepszej jakości obrazu niż standardowy monitor na bazie TNG, a dzięki ulepszonej technologii paneli fotograficznych pracownicy mogą cieszyć się lepszą jakością obrazu pod nietypowym kątem, w połączeniu z całkowicie regulowaną podstawą i matową czarną ramką. z wyraźnie oznaczonymi przyciskami i wszechstronną łącznością.
Współczynnik proporcji 16:10 do oglądania starszych aplikacji, a także do 178 ° oglądania z osi pionowej i poziomej
Zbudowany z około 30% tworzywa sztucznego z recyklingu, z mniejszym niż 0,005W poborem mocy w trybie wyłączenia
Kompatybilność z VESA, połączenia VGA i DVI oraz kompatybilność głośników
3-letnia gwarancja zabezpiecza Twoją inwestycję
cechy
Przyjazny dla środowiska
Dzięki około 30% recyklingowi plastiku, mniej niż 0,005W poboru mocy w trybie wyłączenia, funkcje Eco zmniejszające zużycie energii, gdy monitor jest w użyciu i opakowanie w pełni nadające się do recyklingu, jest to idealny monitor dla biznesu przyjaznego dla środowiska.
Imponująca jakość obrazu
Ekran LCD z podświetleniem LED zapewnia ostre, jasne i piękne obrazy. Współczynnik kontrastu dynamicznego Mega Infinity pomaga zapewnić subtelne szczegóły nawet w świetle i ciemności, a technologia MagicAngle zapewnia wysoką jakość kolorów nawet podczas oglądania poza kątem.
Smukły design, który pasuje do każdego biurka
Elegancka, stylowa konstrukcja i niski profil stanowią mniej miejsca na biurku i przyczyniają się do czystszego wyglądu biura. Wbudowana funkcja zarządzania kablami dodatkowo zwiększa bezproblemowe środowisko pracy.

Zobacz także