DELL Latitude E4310 - I5 M520 2.40GHz - 8GB - 250GB HDD

Poleasingowy laptop DELL Latitude E4310 został wyposażony w procesor Intel Core i5 M520 o taktowaniu rdzenia 2.40GHZ. Na pokładzie urządzenia znajdziemy 8GB pamięci operacyjnej RAM oraz dysk twardy o pojemności 250GBDELL Latitude E4310 został wyposażony w napęd DVD-RW oraz kamerkę internetową. Przekątna wyświetlacza 13 cali. Produkt poleasingowy klasa A.

725,70 zł Brutto
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

Stan
Używane
Marka
DELL
Indeks
HOY
W magazynie
1 produkt
Model
E4310
Seria
Latitude
Model CPU
M520
Zegar CPU
2.40GHz
Liczba rdzeni CPU
2 rdzenie
Rodzina CPU
I5
RAM
8 GB
Rozmiar dysku twardego
250GB
Typ dysku twardego
HDD
Producent GPU
Intel
Model GPU
Core Processor Integrated Graphics Contr
Rozdzielczość matrycy
1366x768
Przekątna wyświetlacza
13"
System operacyjny
Windows 7 Professional
Zintegrowana Kamera internetowa
Tak
Bluetooth
Nie
Podświetlana klawiatura
Nie
Czytnik lini papilarnych
Nie
Ekran dotykowy
Nie
Modem GSM
Nie
Klasyfikacja stanu wizualnego
Grade A: Sprzęt w pełni działający posiadający normalne ślady użytkowania, ryski i zadrapania po znacznikach firmowych (znaczniki antykradzieżowe).
Gwarancja
12 miesięcy
725,70 zł Brutto
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie


DELL Latitude E4310 - I5 M520 2.40GHz - 8GB - 250GB HDD

Cienki, lekki i zaawansowany notebook o przekątnej 34 cm (13,3")

Cienki, lekki i ultraprzenośny notebook Dell Latitude E4310 dla osób często podróżujących lub kadry kierowniczej to połączenie atrakcyjnego wyglądu, trwałości i zaawansowanej łączności bezprzewodowej.

Ultraprzenośna konstrukcja zapewniająca pełny zakres funkcji.
Zaawansowane funkcje zabezpieczeń klienckich.
Typowa dla produktów Latitude E niezawodność i zgodność z urządzeniami peryferyjnymi.

Sterowanie klasy biznesowej
Dzięki stabilności, wzajemnej zgodności, globalnej pomocy technicznej i funkcjom sterowania klasy biznesowej notebooki Latitude z serii E pozwalają działom informatycznym zaoszczędzić czas i środki.

Zgodność w ramach serii
Zgodność w ramach serii: Seria Latitude E została zaprojektowana z myślą o zgodności, zatem niezależnie od miejsca pracy można bez trudu dokować notebooki oraz wymieniać baterie i zasilacze z innymi użytkownikami modeli E.

Platformy zgodne ze standardami branżowymi
Platformy zgodne ze standardami globalnymi: Działy informatyczne mogą standaryzować wybrane konfiguracje notebooków z serii E w rozszerzonym, gwarantowanym okresie, co ułatwia zarządzanie systemami, rozwiązywanie problemów i zamawianie części zamiennych.

Stabilność w długim okresie
Stabilność w długim okresie: Docelowy 15-miesięczny okres eksploatacji, zarządzana migracja produktów oraz docelowy 5-letni okres zgodności stacji dokujących i urządzeń peryferyjnych ułatwiają utrzymanie jednolitego środowiska pracy i planowanie przyszłych wdrożeń. Dodatkowe opcje serwisu i pomocy technicznej umożliwiają dalsze wydłużenie cyklu eksploatacji.

Zaawansowane zabezpieczenia i zarządzanie systemami
Zaawansowane zabezpieczenia i zarządzanie systemami: Wszystkie notebooki Latitude z serii E oferują funkcje zaprojektowane z myślą o uproszczeniu ochrony danych, monitorowania zasobów i zdalnego zarządzania przy jednoczesnym skróceniu czasu reagowania na zagrożenia dla działalności przez działy informatyczne.

Inteligentna produktywność
Notebooki Latitude z serii E ułatwiają wydajną współpracę mobilną zarówno w biurze, jak i w dowolnym miejscu na świecie.

Łatwa współpraca globalna
Najnowsze technologie bezprzewodowe umożliwiają łączenie się ze współpracownikami w dowolnym miejscu. Czułą na światło kamerę internetową oraz mikrofon z funkcjami redukcji szumów i poprawy mowy można połączyć z głośnikami w celu efektywnej obsługi telekonferencji.

Dłuższy czas pracy baterii
Możliwość wyboru baterii o wydłużonym, gwarantowanym 3-letnim okresie eksploatacji lub baterii o standardowej pojemności z technologią Dell ExpressCharge, która pozwala na naładowanie do poziomu 80% w ciągu około godziny.

Inteligentne sterowanie
Intuicyjny panel dotykowy z obsługą gestów oraz opcjonalna podświetlana klawiatura ułatwiają sprawną i wygodną pracę niezależnie od sytuacji.

Więcej możliwości
Opcje procesorów Intel® Core i5 oraz oddzielne karty graficzne nowej generacji dostępne w wybranych modelach z serii E zapewniają najwyższą wydajność.

Funkcja Always ON
Technologia Latitude ON firmy Dell umożliwia dostęp do poczty e-mail, kalendarza i kontaktów bez konieczności uruchamiania komputera oraz wydłużenie czasu zasilania w trybie gotowości z kilku godzin do wielu dni w przypadku wybranych platform.

Niezawodna konstrukcja
Notebooki Dell Latitude z serii E to połączenie niezawodnej, wytrzymałej konstrukcji i profesjonalnej elegancji.
Wyjątkowa trwałość: Wszystkie notebooki Latitude z serii E - od modeli ultraprzenośnych po wzmocnione komputery ATG i XFR - są poddawane rygorystycznym testom trwałości oraz przyspieszonym testom eksploatacyjnym, które symulują faktyczne sposoby użytkowania. Dzięki temu notebooki dla firm są dostosowane do długich okresów pracy.

możliwości i zaawansowane rozwiązania
Trwała obudowa Dell Tri-Metal zapewnia spokój ducha i kolor dopasowany do preferencji (opcja dostępna w przypadku wybranych modeli). Wzmocnione zawiasy i zatrzaski zapewniają trwałość podczas codziennej eksploatacji.

Cienkie, wzmocnione wyświetlacze
Cienkie, wzmocnione wyświetlacze: Zaawansowana technologia LED sprawia, że panoramiczne wyświetlacze w notebookach Latitude z serii E są cieńsze, ale zachowują swoją trwałość podczas codziennego użytkowania.

Ochrona danych o znaczeniu krytycznym

Ochrona danych o znaczeniu krytycznym: Szybko reagujący czujnik spadania na płycie głównej oraz pochłaniacz wstrząsów Dell StrikeZone chronią dane przed skutkami upadków nawet wtedy, gdy notebook jest wyłączony. Opcjonalne napędy SSD gwarantują szybkość i niezawodność przechowywania danych.

Pliki do pobrania

latitude-e4310-specsheet.pdf

7f7cd59789e8bad7c8487b869cbc57545a02aa24238fb09f8c28a3be

Pliki do pobrania (226.53k)

Zobacz także