ASUS PCE-AC68 - Adapter sieciowy - PCIe - 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac

ASUS PCE-AC68 - Adapter sieciowy - PCIe - 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
418,08 zł Brutto
Ilość

Stan
Nowy produkt
Marka
ASUS
Indeks
PCE-AC68-MC
W magazynie
8 produkty/ów
Opis produktu
ASUS PCE-AC68 - adapter sieciowy
Rodzaj urządzenia
Adapter sieciowy
Wymiary (szer./głęb./wys.)
2.1 cm x 10.33 cm x 6.89 cm
Waga
125 g
Klasyfikacja stanu wizualnego
Grade N: Sprzęt fabrycznie nowy/ w oryginalnym pudełku - z gwarancją producenta.
Gwarancja
1Y
418,08 zł Brutto
Ilość


ASUS PCE-AC68 jest kartą Wi-Fi 802.11ac z interfejsem PCI Express, która zastąpi w Twym komputerze stacjonarnym niewygodne kable Ethernet komfortowym rozwiązaniem bezprzewodowym 802.11ac o wyjątkowo wysokiej szybkości. Ponadto stylowa, zewnętrzna podstawka z magnesem daje większą elastyczność w ustawieniu anteny, by uzyskać doskonałą jakość odbieranego sygnału.
 • Chipset 802.11ac oferuje wyjątkowo szybką pracę na dwóch zakresach 2,4 i 5 GHz
 • Zmyślnie zaprojektowana antena pozwala wybrać miejsce najlepszego odbioru sygnału w otoczeniu komputera
 • Błyskawicznie wyposaż komputer stacjonarny w Wi-Fi: koniec z plątaniną kabli sieci Ethernet
 • Konstrukcja o wysokiej mocy nadajnika pokrywa martwe strefy
 • Specjalny radiator rozprasza ciepło, zapewniając bardziej stabilną, niezawodną i nieprzerwaną pracę urządzenia
 • Wyjątkowo szybki standard Wi-Fi: 802.11ac
  PCE-AC68 wykorzystuje chipset Wi-Fi 802.11ac, który uzyskuje wyjątkowo szybki transfer w paśmie 5 GHz. Zachowana jest zarazem pełna zgodność ze wszystkimi dotychczasowymi protokołami Wi-Fi, zapewniając dwukierunkową transmisję o wysokiej wydajności, a także gładkie przejście na 802.11ac i bezproblemową współpracę z urządzeniami.
 • Zalety szybkości Wi-Fi 802.11ac na obu pasmach 2,4 i 5 GHz
  PCE-AC68 oferuje zalety szybkości Wi-Fi 802.11ac na obu pasmach 2,4 i 5 GHz. Z szybkim transferem karta PCE-AC68 zamienia się w potężny moduł bezprzewodowy.
 • Rozszerz i wzmocnij swoje połączenie bezprzewodowe
  ASUS AiRadar w sposób inteligentny wzmacnia łączność urządzenia bezprzewodowego za pomocą precyzyjnego, kierunkowego wzmocnienia sygnału, zwiększając prędkość przesyłania danych i stabilność. Siła połączenia Wi-Fi jest zmienna zależnie od otoczenia, dlatego też PCE-AC68 inteligentnie wykrywa położenie rutera bezprzewodowego i "kształtuje" transmisję danych, wykorzystując trzy anteny zewnętrzne i wiązki o wysokiej mocy, by zagwarantować szybkie, stabilne połączenie.
 • Koniec z martwymi strefami
  Silna transmisja dwukierunkowa i konstrukcja o dużym wzmocnieniu sygnału dają PCE-AC68 ulepszone parametry pracy, dzięki którym zasięg Wi-Fi zwiększa się w porównaniu do standardowych urządzeń klienckich. Ten zwiększony zasięg oznacza eliminację martwych punktów w dowolnym miejscu, oferując szybkie i nieprzerwane strumieniowanie HD i płynną grę z wieloma graczami - gdziekolwiek będziesz.
 • Swoboda w ustawieniu anteny
  Trzy odłączane anteny PCE-AC68 mogą być ustawione z dala od komputera dzięki kablom. Namagnesowana podstawka również znajduje się w pudełku - można ją łatwo przyczepić do różnych powierzchni. Przez zwiększenie mobilności anten uzyskuje się większą swobodę w wyborze miejsca najlepszego odbioru i jakości sygnału.
 • Stylowy, aluminiowy radiator odprowadza ciepło i zapewnia stabilność pracy
  Radiator zbudowany jest z aluminium o wysokiej przewodności cieplnej, by skutecznie chłodzić chipset i zapewnić wyższą niezawodność oraz nieprzerwaną pracę. Niższa temperatura przekłada się na stabilniej działające urządzenie we wszystkich warunkach klimatycznych, nawet podczas upalnego lata, a wyższa stabilność oznacza pewniejsze połączenia i dłuższą żywotność produktu. Radiator jest ponadto zaprojektowany ze stylem - po raz kolejny pokazując, że ASUS zawsze wykracza poza standardy.