APPLE iMAC14,1 - i5 4570R 2.70GHz - 8GB - 1000GB HDD

Poleasingowy komputer stacjonarny APPLE iMAC13,1 został wyposażony w procesor Intel Core i5 4570R o taktowaniu rdzenia 2.70GHZ. Na pokładzie urządzenia znajdziemy 8GB pamięci operacyjnej RAM oraz dysk twardy o pojemności 1000GBAPPLE iMAC13,1 został wyposażony w kamerkę internetową. Produkt poleasingowy klasa B.

2 890,50 zł Brutto
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

Stan
Używane
Marka
APPLE
Indeks
HF1
W magazynie
1 produkt
Model
iMAC14,1
Seria
IMAC
Model CPU
4570R
Zegar CPU
2.70GHz
Liczba rdzeni CPU
4 rdzenie
Rodzina CPU
I5
Rozmiar dysku twardego
1000GB
Typ dysku twardego
HDD
Producent GPU
Intel
Rozdzielczość matrycy
1920x1080
Przekątna wyświetlacza
22"
System operacyjny
OSX
Zintegrowana Kamera internetowa
Tak
Bluetooth
Nie
Podświetlana klawiatura
Nie
Czytnik lini papilarnych
Nie
Ekran dotykowy
Nie
Modem GSM
Nie
Gwarancja
12 miesięcy
2 890,50 zł Brutto
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie


APPLE iMAC14,1 - i5 4570R 2.70GHz - 8GB - 1000GB HDD

iMac Jasna wizja. Jasne perspektywy.

Wiedzieliśmy dokładnie, co chcemy stworzyć: desktop, który fascynuje od pierwszego wejrzenia. A potem nie przestaje zachwycać. Nowy iMac jest najdoskonalszą realizacją tej wizji. Ma nowe procesory, najnowocześniejszą grafikę, innowacyjną pamięć masową i zwiększoną przepustowość portów. Wszystko, co robisz, ożywa na najjaśniejszym i najbarwniejszym wyświetlaczu Retina. Wrażenie jest niesamowite. Możliwości – nieporównywalne z niczym, co było do tej pory.

Wydajność Wartkość dodana. Wszystko działa szybciej.

iMac jest teraz jeszcze szybszy i jeszcze wydajniejszy. Odpowiadają za to procesory Intel Core i5 i i7 siódmej generacji oraz najnowsza, ultrawydajna jednostka graficzna. Pamięć masowa Fusion Drive nie pozostaje w tyle. Działa błyskawicznie, jest wyjątkowo pojemna, a teraz dostępna w standardowej konfiguracji modeli z 21,5-calowym i 27-calowym wyświetlaczem Retina. Na iMacu w jednej i drugiej wersji zrobisz więc wszystko, co tylko zechcesz. Raz‑dwa.

Obraz, że i tysiąca słów nie starczy.

Potężne, nowe procesory graficzne Radeon Pro z serii 500 zmieniają wszystko, co oglądasz, w porywające widowisko. 27-calowy iMac z wyświetlaczem Retina 5K ma nawet 8 GB dedykowanej pamięci VRAM, a model 21,5-calowy z wyświetlaczem Retina 4K – maksymalnie 4 GB. Oba generują efekty wizualne i obrazy 3D, w których surowa graficzna moc znajduje imponujący wyraz. Do tego masz jeszcze zaawansowane narzędzia do montażu wideo. W Final Cut Pro X możesz więc montować materiały filmowe z kilku kamer, pracując nawet z pięcioma strumieniami wideo 4K jednocześnie.

Przyspiesz.

Teraz każdy iMac ma nowy procesor Intel Core siódmej generacji. Jest dzięki temu najszybszym ze wszystkich dotychczasowych iMaców. Modele 27-calowe osiągają 4,2 GHz, a 21,5-calowe – 3,6 GHz. Jednocześnie Turbo Boost zapewnia dodatkową moc podczas używania aplikacji intensywnie wykorzystujących procesor, takich jak Logic Pro czy Final Cut Pro. I choć wszystko to dzieje się w tle, różnicę odczujesz wszędzie.

Turbo Boost do 4,5 GHz w modelach 27-calowych Turbo Boost do 4,2 GHz  w modelach  21,5-calowych.

Pamięć szybka jak błyskawica. Pioruńsko błyskotliwa.
W pamięci masowej liczy się pojemność. Ale też szybkość i wydajność. Fusion Drive ma to wszystko, i to w najlepszym wydaniu. Aplikacje i pliki, których używasz najczęściej, automatycznie zapisują się w szybkiej pamięci masowej flash, a cała reszta trafia na pojemny dysk twardy. Dzięki temu sprawniej wykonywane są kluczowe zadania – od startu systemu przez uruchamianie aplikacji aż po importowanie zdjęć.
Do 50% szybsze dyski SSD4
Do 3 TB Fusion Drive5
iMac debiutuje w wirtualnym świecie.
Na iMacu po raz pierwszy gości wirtualna rzeczywistość. Możesz teraz tworzyć supernowoczesne materiały 3D VR i montować wideo 360° w takich aplikacjach jak Final Cut Pro6.
Wyświetlacz Retina
Retina świeci pełnym blaskiem. Więcej światła. Więcej kolorów.
W nowym iMacu wyświetlacz Retina olśniewa jak nigdy dotąd. Obrazy hipnotyzują miliardem kolorów przy jasności ekranu sięgającej 500 nitów. Gęstość pikseli jest tak wysoka, że żadnego z nich nie da się zobaczyć pojedynczo. A każdy znak w tekście jest doskonale ostry i wyraźny, przez co mejle i dokumenty wyglądają szlachetniej. To po prostu najlepszy wyświetlacz, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy dla Maca. 43% jaśniejszy ekran w porównaniu z poprzednim modelem 1mld kolorów
Co pstrykasz, to widzisz.
Świat jest pełen niezwykłych kolorów. Na ekranie iMaca zobaczysz ich teraz znacznie więcej. Wyświetlacz Retina korzysta z szerokiej gamy P3, w której standardowe białe diody świecące zastąpiono zaawansowanymi, czerwono-zielonymi fosforowymi diodami LED. Dzięki temu trzy barwy podstawowe – czerwona, zielona i niebieska – są reprezentowane równomierniej, dając w efekcie dużo lepsze odwzorowanie rzeczywistości.
Łączność Thunderbolt 3. Moc nowych połączeń.
Nowa generacja działa ze zdwojoną mocą i przepustowością.
Wszystkie modele iMaca mają po dwa porty Thunderbolt 3 (USB-C). Możesz więc przesyłać dane z prędkością do 40 Gb/s po podpięciu dysku zewnętrznego, aparatu lub kamery. I nawet dwukrotnie szybciej podczas korzystania z dodatkowych wyświetlaczy lub sprzętu wideo. Cztery porty USB 3 dają mnóstwo swobody przy podłączaniu urządzeń peryferyjnych, w tym drukarki, iPhone'a, napędów zewnętrznych i innych akcesoriów. A superszybki trzystrumieniowy interfejs Wi-Fi oraz technologia Bluetooth 4.2 zapewniają dostęp do wszystkich ważnych i ulubionych treści.

Słuchawki Gniazdo na kartę SDXCUSB 3Thunderbolt 3 (USB-C)Gigabit Ethernet Transfer danych do 40 Gb/s (2x szybciej w porównaniu z poprzednią generacją)
4K. 5K. Bardzo OK.
iMac ma fantastyczny wyświetlacz. Używając portu Thunderbolt 3, możesz dodać do niego drugi, o rozdzielczości 5K. Albo podłączyć dwa wyświetlacze 4K, zaprzęgając do pracy ponad 32 miliony pikseli.

Konstrukcja
W 5 milimetrach można mnóstwo zmieścić. Niesamowity dizajn. Wybitna inżynieria. Piękna sztuka.
iMac zawsze był niedoścignionym wzorem formy i funkcjonalności. To zintegrowany komputer, którego prosta, stylowa obudowa zawiera wszystko: ekran, procesor, układ graficzny, pamięć masową, pamięć RAM i wiele innych podzespołów. Nowy iMac ma najbardziej zaawansowany wyświetlacz, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Jest pełen nowych technologii, zapewniających moc i wydajność na nieosiągalnym dotąd poziomie. A przy tym jego obudowa wciąż ma na krawędzi zaledwie 5 mm grubości.
Panel wyświetlacza o grubości 1,4 mm Obudowa o grubości 5 mm na krawędzi

Akcesoria Apple Do wielokrotnego ładowania. I zachwycania.
Na nowej klawiaturze Magic Keyboard z polem numerycznym możesz z łatwością pisać, edytować arkusze kalkulacyjne i obsługiwać profesjonalne aplikacje. A mając do tego jeszcze Magic Mouse 2 lub Magic Trackpad 2, zdziałasz cuda.

Klawiatura Magic Keyboard z polem numerycznym
Pracujesz czy grasz, z nową klawiaturą Magic Keyboard z polem numerycznym wszystko jest proste jak 2 x 2. Klawiatura Magic Keyboard Ma smukły, niski profil i została zaprojektowana pod kątem większej stabilności, by pisało się pewnie i komfortowo.

Magic Mouse 2 Uprościliśmy i wzmocniliśmy konstrukcję myszy Multi‑Touch i sprawiliśmy, że płynniej przesuwa się po powierzchni. Poczujesz to przy każdym ruchu.

Magic Trackpad 2
Dzięki technologii Force Touch możesz nie tylko klikać w dowolnym miejscu obszernej powierzchni gładzika, lecz także nacisnąć mocniej, przywołując jeszcze więcej funkcji.

macOS Dlatego tylko Mac to Mac.
macOS to system operacyjny, który steruje wszystkim na Twoim Macu. W macOS High Sierra znajdziesz jeszcze więcej nowatorskich technologii i ulepszonych funkcji opracowanych specjalnie dla Maca. To macOS w najdoskonalszym wydaniu.

Zobacz także