DELL OptiPlex 9020 - I7 4770S 3.10GHz - 8GB - 500GB SSHD

Poleasingowy komputer stacjonarny Dell OptiPlex 9020 został wyposażony w procesor Intel Core i7 4770S o taktowaniu rdzenia 3,10GHZ. Na pokładzie urządzenia znajdziemy 8GB pamięci operacyjnej RAM oraz dysk twardy o pojemności 500GB SSHDDell OptiPlex 9020 został wyposażony w napęd DVD-RW. Produkt poleasingowy klasa A.

2 706,00 zł Brutto
Ilość

Stan
Używane
Marka
DELL
Indeks
H4B
W magazynie
5 produkty/ów
Model
9020
Seria
Optiplex
Model CPU
4770S
Zegar CPU
3.10GHz
Liczba rdzeni CPU
4 rdzenie
Rodzina CPU
i7
RAM
8 GB
Rozmiar dysku twardego
500GB
Typ dysku twardego
SSHD
Producent GPU
Intel
Model GPU
Xeon E3-1200 v3/4th Gen Core Processor I
Rozdzielczość matrycy
1920x1080
Przekątna wyświetlacza
23"
System operacyjny
Windows 7 Professional
Zintegrowana Kamera internetowa
Tak
Bluetooth
Nie
Podświetlana klawiatura
Nie
Czytnik lini papilarnych
Nie
Ekran dotykowy
Nie
Modem GSM
Nie
Klasyfikacja stanu wizualnego
Grade A: Sprzęt w pełni działający posiadający normalne ślady użytkowania, ryski i zadrapania po znacznikach firmowych (znaczniki antykradzieżowe).
Gwarancja
12 miesięcy
2 706,00 zł Brutto
Ilość


DELL OptiPlex 9020 - I7 4770S 3.10GHz - 8GB - 500GB SSHD

Sterowanie klasy biznesowej

Łatwo kontroluj wszystkie komputery stacjonarne w firmie i zapewnij ich sprawne działanie dzięki uniwersalnym komputerom z największymi możliwościami zarządzania, wykorzystującym technologię Intel® vPro™ z wyjątkowymi rozszerzeniami firmy Dell. 

Zdalnie zarządzaj komputerami stacjonarnymi i aktualizuj je dzięki nowej generacji technologii Intel® vPro™.
Aktualizuj w trybie autonomicznym systemy BIOS w wielu komputerach naraz dzięki opracowanemu przez firmę Dell wyjątkowemu rozszerzeniu technologii Intel® vPro™ do zarządzania systemem BIOS i wymazywania dysków twardych.
Zmniejsz koszty wdrażania, monitorowania i aktualizacji systemów dzięki zautomatyzowanym narzędziom firmy Dell do zarządzania systemami klienckimi.
Korzystaj z technologii strumieniowego przesyłania pulpitu, aby optymalnie zarządzać komputerami. Dostępne jest również opcjonalne rozwiązanie firmy Dell do wirtualizacji urządzeń klienckich.
Ochrona danych od komputerów stacjonarnych po chmurę

Chroń dane niezależnie od miejsca ich przechowywania — od komputerów stacjonarnych, przez urządzenia przenośne, po chmurę — dzięki kompleksowym zabezpieczeniom i rozwiązaniom szyfrującym. 

Centralnie zarządzaj zasadami szyfrowania danych na wszelkich urządzeniach bez zakłócania pracy użytkowników końcowych i istniejących procesów informatycznych dzięki rozwiązaniom Dell Data Protection | Encryption (DDP | E).
Kontroluj dostęp do systemów i informacji dzięki narzędziom Dell Data Protection | Security Tools do zarządzania pojedynczym logowaniem i uwierzytelnianiem.
Zwiększ bezpieczeństwo dzięki zintegrowanym rozwiązaniom sprzętowym, takim jak dyski samoszyfrujące i opcje uwierzytelniania użytkowników.
Zdalnie usuwaj dane dzięki opracowanemu przez firmę Dell specjalnemu rozszerzeniu technologii Intel® vPro™ umożliwiającemu zdalne wymazywanie dysków twardych.
Zabezpiecz system dzięki gniazdu linki zabezpieczającej oraz blokadom pokrywy na porty i podstawki montowanej na biurku.
optiplex-9020-aio — duża wydajność zwiększająca produktywność
Duża wydajność zwiększająca produktywność

Sprostaj najbardziej wymagającym zadaniom dzięki najbardziej zaawansowanemu komputerowi OptiPlex All-in-One. 

Windows 8 Pro
Zwiększ wydajność pracy dzięki nowoczesnym procesorom — maksymalnie modele Intel® Core™ i5 oraz i7 czwartej generacji.
Przechowuj mnóstwo danych i szybko uzyskuj do nich dostęp dzięki dyskom twardy, dyskom półprzewodnikowym (SSD) lub wydajnym dyskom hybrydowym (SSHD).
Łatwo uruchamiaj wiele aplikacji jednocześnie dzięki maksymalnie 32 GB pamięci DDR3 1600 MHz.1
Zwiększ wydajność grafiki dzięki opcjonalnym, oddzielnym kartom graficznym.

Optiplex-9020-aio — łączność, komunikacja i współpraca
Łączność, komunikacja i współpraca

Kontaktuj się, współpracuj i dziel się informacjami z całą organizacją dzięki pełnemu zestawowi funkcji ułatwiających łączność i interakcję. 

Łącz się z innymi użytkownikami za pomocą wbudowanej karty Gigabit Ethernet, opcjonalnej karty sieci bezprzewodowej lub opcjonalnego modułu Bluetooth.
Łatwo konfiguruj komunikację VoIP dzięki wbudowanym przednim gniazdom mikrofonu i słuchawek.
Szybko przesyłaj dane dzięki wbudowanej obsłudze standardu USB 3.0.
Komunikuj się twarzą w twarz dzięki opcjonalnej kamerze o rozdzielczości Full HD, oprogramowaniu Microsoft® Lync® i słuchawkom z certyfikatem Lync.
Łatwo pracuj z innymi przy jednym ekranie dzięki szerokiemu kątowi widzenia. Dodaj drugi monitor, aby pracować na dwóch ekranach.
Optiplex-9020-aio — długoterminowa stabilność i pomoc techniczna
Długoterminowa stabilność i pomoc techniczna

Zapewnij stabilność w środowisku IT dzięki długiemu cyklowi eksploatacji i kompleksowym opcjom serwisu oraz pomocy technicznej.

Sprawnie zarządzaj migracją dzięki długim cyklom eksploatacji produktów.
Pracuj spokojnie dzięki całodobowej, dostępnej przez telefon lub Internet, pomocy technicznej specjalistów, którzy ułatwiają rozwiązywanie nieoczekiwanych problemów programowych i sprzętowych w ramach opcjonalnych usług Dell ProSupport.2
Uprość wdrożenia i utwórz standardowe środowisko dzięki usługom firmy Dell w zakresie konfiguracji i wdrożeń, a także usługom w zakresie obrazów.
Optiplex-9020-aio — odpowiednie rozwiązanie na każde stanowisko
Odpowiednie rozwiązanie na każde stanowisko

Kompaktowy komputer Optiplex All-in-One można doskonale zintegrować z dowolnym środowiskiem biurowym i umieścić na niemal każdym biurku.

Zwolnij cenne miejsce na biurku dzięki prostocie i elegancji konstrukcji „All in One”.
Wygodnie pracuj w niemal dowolnej pozycji dzięki opcjonalnej podstawce z regulacją długości.
Zwolnij jeszcze więcej miejsca na biurku dzięki opcjonalnej bezprzewodowej klawiaturze i myszy.
Te komputery umożliwiają elastyczne wdrażanie i oferują wiele konfiguracji do wyboru. Rozwiązanie All-in-One to jedna z czterech wersji obudowy OptiPlex.
Zintegrowane rozwiązania zapewniające ochronę i zarządzanie

Zmaksymalizuj wydajność i zabezpieczenia komputerów OptiPlex oraz zarządzanie nimi dzięki zawansowanym, zintegrowanym rozwiązaniom. 

Oprogramowanie Dell Data Protection pozwala chronić dane i kontrolować dostęp użytkowników dzięki kompleksowym, elastycznym i łatwym w zarządzaniu rozwiązaniom do ochrony danych i kontroli dostępu.
Urządzenie Dell KACE zapewnia wydajne, scentralizowane i automatyczne zarządzanie systemami firmy Dell, dając oszczędność czasu i pieniędzy.
Komputery i urządzenia klienckie firmy Dell do pracy w chmurze ułatwiają zapewnianie usług na komputerach i zwiększają produktywność użytkowników dzięki prostemu zarządzaniu i łatwemu dostępowi do danych i zasobów.
Ochrona środowiska

Wydajny komputer OptiPlex All-in-One zmniejsza zużycie energii i wpływ na środowisko.

Zgodność ze standardem ENERGY STAR® 5.2 i rejestracja w programie EPEAT dają pewność, że komputer OptiPlex jest energooszczędny.
Przyjazna dla środowiska konstrukcja, w tym obudowa zbudowana w 10% z plastiku pochodzącego z recyklingu, pozwala obniżyć wpływ na środowisko.

Pliki do pobrania

DELL 9020 - I7 4770S 3.10GHz - 8

4a4ff7fb45579c7472c501df9b218b95313fe982b5e0cc896d2e2622

Pliki do pobrania (703.02k)

Zobacz także